Демонтажні роботи в Харкові та області

Чому до нас звертаються?

12 років
досвіду по демонтажу
~ 100
об'єктів за рік

5700 тонн
будівельного сміття вивозимо на протязі року
Калькулятор вартості демонтажних робіт
Дані розрахунки є приблизними. Точну вартість ми зможемо сформувати по фото або при виїзді фахівця на об'єкт
Висота будівлі, м
Виберіть значення висоти будівлі, яка демонтується
2
7
Ширина будівлі, м
Виберіть значення ширини будівлі, яка демонтується
3
30
Довжина будівлі, м
Виберіть значення довжини будівлі, яка демонтується
5
30
Виберіть матеріал будівлі
Виберіть спосіб робіт
Вартість демонтажу
Разом 0грн
Ваш телефон
* Даний розрахунок є попереднім, детальну вартість уточнюйте у менеджера компанії

Переваги роботи з нами

Багаторічний досвід
Дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання з демонтажних робіт. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи сумлінно і в точно обумовлені терміни.
Оперативність
Ми готові працювати з терміновими замовленнями і в стислі терміни, оптимізуючи свою роботу кількістю спецтехніки та професійним інструментом.
Надійність
На вимогу замовника ми можемо надати всі статутні документи нашої фірми. Також ми працюємо за договором з готівковим і безготівковим розрахунком.
Індивідуальний підхід до кожного об'єкта
Після консультації з нашим фахівцем, Вам запропонують набір послуг, який оптимально підходить саме під Ваш об'єкт. Ми врахуємо всі побажання замовника, а також розподілимо де необхідна ручна робота і де механічна.
Цінова політика
Обговорення підсумкової вартості робіт до початку надання послуг.
Лояльність
При великих обсягах робіт завжди є система знижок. Також робимо гарну пропозицію на послуги для декількох, розташованих поруч, ділянок-сусідів.
Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії
Фотозвіт наших об'єктів
Ціни на знесення будівель і демонтаж
Ціни на демонтаж даху
Ціни на демонтаж металоконструкцій
Ціни на промисловий демонтаж

Знос будинків і частковий демонтаж в Харкові

Основні принципи демонтажних робіт з компанією "Крона-Харків"
Демонтаж будь-якої будівлі, будь то маленький сарай або старий завод, тягне за собою ряд завдань, які ми з радістю допоможемо Вам вирішити. Коли приходить час позбавлятися від споруд, що не підлягають ремонту, звертайтеся до нас, щоб позбавити себе від занурення в цю сферу діяльності і фізичної праці. Володіючи накопиченим досвідом, наша команда завжди оперативно і послідовно візьметься за демонтажні роботи будь-якої складності. Ми допоможемо оптимізувати задіяні ресурси і провести демонтаж поетапно, якщо немає фінансової можливості осилити все за один раз.
Демонтажні роботи дачного будинку
Пройшовши професійний шлях з 2008 року, ми змогли успішно реалізувати більше сотні об'єктів з демонтажем старих будинків. Велика частина з цього був демонтаж дачних будинків. Так як дачна ділянка є місцем для відпочинку всієї сім'ї, найчастіше, йдучи в ногу з часом, ми хочемо позбутися старого, щоб побудувати щось нове і сучасне. Тому ми можемо запропонувати демонтажні роботи навіть в умовах обмеженого простору дачних ділянок, де не завжди може заїхати спецтехніка. Тоді наша команда проводить демонтажні роботи вручну, в таких випадках, акуратно зробивши демонтаж даху, стін, бетонних блоків, вікон, ми зможемо зберегти багато вторинного будматеріалу. Якщо цього робити не потрібно, тоді все будівельне сміття вивозиться на звалище.
Частковий демонтаж
Будь-яке рішення перепланування будинку або квартири тягне за собою знесення стін або перегородок. У таких випадках ми допоможемо Вам розібратися як правильно видалити стіну, адже не кожну можна демонтувати. У будь-якої конструкції є несучі стіни, які служать не тільки роздільником простору, а й несуть опорну функцію. Демонтуючи несучу стіну, Ви можете позбутися взагалі всього будинку. Довіряючи такі демонтажні роботи нашій компанії, Ви отримаєте кваліфіковане і швидке вирішення Вашої проблеми. Вартість демонтажних робіт буде залежати від:
  • матеріалу
  • загального обсягу робіт (чим більше, тим дешевше за м2)
  • поставлених термінів виконання
  • віддаленості об'єкта від межі міста.
Демонтаж дерев'яного будинку
У всі часи дерев'яні будинки були особливо затребувані і багатьох радували своєю природною атмосферою. Але дерево теж піддається старінню і колись доводиться замислюватися про демонтаж такого будинку. У нас є спеціалізований інструмент і великий автопарк спецтехніки для того, щоб демонтажні роботи пройшли оперативно і професійно. Будьте впевнені, з нами цей процес пройде швидко і злагоджено, адже в нас не має "працівників-шабашників", які будуть просиджувати робочий день в холодку. Кожен член нашої команди націлений на результат і піклується про репутацію компанії. Після наших послуг Ви зможете точно в строк приступити до будівництва нового будинку.
В які терміни проводиться демонтаж?
Однакових термінів для всіх об'єктів не має. Це пояснюється тим, що завдання на кожному об'єкті різні, обсяг роботи не однаковий і як наслідок - час витрачається по-різному. Але ми можемо приблизно зорієнтувати Вас за термінами виконання основних робіт:
  • підготовчі роботи по розчищенню ділянки (від старих дерев і кущів) в 6 соток приблизно займають 3-8 годин, в залежності від кількості рослинності;
  • демонтаж даху (100 кв.м.) без збереження матеріалу 2-4 години;
  • знесення стін за допомогою спецтехніки (будинок 100 кв.м) 5-8 годин;
  • демонтаж фундаменту (будинок 100 кв.м) 2-3 дня;
  • демонтаж старого будинку «під ключ» (100 кв.м) 1-2 дня.
Як замовити демонтажні роботи у компанії "Крона-Харків"?
Щоб замовити будь-яку з послуг нашої компанії, Вам необхідно зв'язатися з нами по телефону. Звичайно ж Ви повинні нам описати ваш об'єкт і розповісти якого результату Ви очікуєте, тобто для прорахунку попередньої вартості демонтажу нам необхідні будуть розміри конструкції (хоча б приблизно), тип матеріалу будинку (цегла, дерево або ін.) і район розташування об'єкта. Точний кошторис фахівець може озвучити при детальному огляді будівлі на ділянці, потім формується послідовність демонтажних робіт, озвучується кількість машин спецтехніки та призначаються терміни виконання робіт. Хочемо нагадати, що ми надаємо послуги в м. Харкові і Харківській області!
Питання - відповідь
Чи працюєте Ви офіційно?
Так. Ми надамо всі статутні документи при необхідності. Після затвердження кошторису робіт, ми підписуємо з замовником договір.
Як дешевше демонтувати будинок вручну або за допомогою техніки?
Звичайно із застосуванням важкої техніки. Ручним способом роботи проводяться довше і виходять дорожче.
Чи робите Ви частковий демонтаж будинку?
Так. Попередньо оглянувши будинок, ми робимо висновки про можливість або неможливість демонтажу частини будівлі (даху, прибудови, стіни).
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Скільки коштують демонтажні роботи?
Ціна кожного об'єкта індивідуальна і залежить від складності, обсягу виконання робіт і віддаленості ділянки від міста. Оцінку вартості робіт ми робимо при виїзді на місце, по Вашому опису в телефонному режимі, а також по фотографіях.
+38(096)9289700
+38(099)6648473
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473