Прибирання території в Харкові і області

Калькулятор вартості прибирання ділянки
Даний розрахунок є приблизними. Точну вартість ми зможемо сформувати по фото або при виїзді фахівця на об'єкт
Площа території (в сотках)
Виберіть значення площі Вашої ділянки
5
15
Складність робіт
Вкажіть на скільки заросла Ваша ділянка
Тип прибирання
Вкажіть необхідність застосування важкої техніки
Вартість прибирання ділянки
Разом 0грн
Ваш телефон
* Даний розрахунок є попереднім, детальну вартість уточнюйте у менеджера компанії

Переваги роботи з нами

Багаторічний досвід
Дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання з прибирання території. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи сумлінно і в точно обумовлені терміни.
Оперативність
Ми готові працювати з терміновими замовленнями і в стислі терміни, оптимізуючи свою роботу кількістю спецтехніки та професійним інструментом.
Надійність
На вимогу замовника ми можемо надати всі статутні документи нашої фірми. Також ми працюємо за договором з готівковим і безготівковим розрахунком.
Індивідуальний підхід до кожного об'єкта
Після консультації з нашим фахівцем, Вам запропонують набір послуг, який оптимально підходить саме під Ваш ділянку. Ми врахуємо розмір території, вид грунту, кількість дерев і чагарників, а також розподілимо де необхідна ручна робота і де механічна.
Цінова політика
Позначення конкретної вартості робіт до початку надання послуги.
Лояльність
При великих обсягах робіт завжди є система знижок. Також робимо гарну пропозицію на послуги для декількох, розташованих поруч, ділянок-сусідів.
Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії
Фотозвіт наших об'єктів
Ціни на спил дерев
Ціни на корчування пнів
Ціни на вирубку чагарників
Ціни на покіс трави

Розчищення ділянки

Де проводиться прибирання прилеглої території?
Прибирання території - одна з найактуальніших послуг в нашій компанії. Ми надаємо послуги прибирання приватним особам на їх присадибних або дачних ділянках, і на територіях підприємств та великих компаній. Весь спектр послуг з благоустрою території допоможе зробити Вашу ділянку доглянутою, будь то весняне розчищення від старих гілок і сухих дерев або запланована прибирання території будинку перед будівництвом.
Послуги з розчищення ділянок
Починаючи з перших місяців весни, багато власників дач замислюються про естетичний вигляд своєї ділянки. Коли люди розуміють, що не можуть пройти по території крізь зарості чагарнику і високої трави, варто звернутися в нашу компанію. Ми надаємо такі види послуг з прибирання території:
 • розчищення ділянки від дерев і кущів
 • санітарна чистка саду
 • корчування пнів
 • покіс трави
 • демонтаж старих будівель
 • розчищення ділянки від будівельного сміття (збір та утилізація)
 • очищення ділянки під будівництво.
Компанія «Крона-Харків» надає комплекс послуг з прибирання території із застосуванням техніки і вручну. У багатьох випадках ми використовуємо екскаватори, які з легкістю проводять корчування старих пнів і можуть спланувати землю відповідно до побажань замовника, адже після виїмки кореня старого дерева залишається поглиблення в грунті. Наша енергійна команда допоможе Вам впоратися з будь-якими непрохідними заростями!

Розчищення ділянки під будівництво
Якщо Ви вирішили купити заросшу ділянку і плануєте якомога швидше почати будівництво, то ми допоможемо Вам підготувати територію під будівництво в найкоротші терміни, і при цьому не постраждає якість наших послуг. В середньому прибирання території садової ділянки в 6 соток до "чистої землі" займає 2 дні, і це завдяки злагодженій роботі кожного члена нашої команди.
Поетапно ця робота виглядає так:
 • оцінка обсягу робіт і вартості, позначення термінів;
 • покіс бур'янів;
 • обрізка гілок, спил старих і аварійних дерев;
 • демонтаж старих будівель;
 • корчування пнів;
 • збір будівельного сміття, коренів і гілок, утилізація;
 • планування грунту.
Скільки коштує очистити ділянку від рослинності?
Вартість прибирання території може сказати наш фахівець при виїзді на об'єкт і огляді обсягу робіт. Але потрібно не забувати, що кошторис буде залежати від площі ділянки, кількості та розміру дерев, необхідності використання спецтехніки та віддаленості території від межі міста. Наша компанія працює з приватними особами, компаніями та організаціями; Можливий готівковий і безготівковий розрахунок. Щоб замовити послуги прибирання території, Вам потрібно зв'язатися з нами по телефону.
Питання - відповідь
Коли краще проводити розчистку ділянки?
Якщо дозволяють погодні умови, то розчищення ділянки можна проводити цілий рік. Але ми радимо це робити ранньою весною або в другій половині осені, тому що значно менше обсяг гілок і листя, який необхідно утилізувати.
Чи можна спостерігати за виконанням робіт, залишаючись на своїй ділянці?
Звичайно, але на безпечній відстані від випилювання і роботи спецтехніки. Ми нерідко навіть просимо власників ділянок разом з нами проводити підрахунок машин, завантажених залишками гілок і коренів.
Чи можна заощадити на вивезенні залишків рослинності?
Так. Якщо скористатися послугами дроблення гілок.
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Скільки коштує розчистити територію?
Ціна кожного об'єкта індивідуальна і залежить від складності, обсягу виконання робіт і віддаленості ділянки від міста. Оцінку вартості робіт ми робимо при виїзді на місце, по Вашому опису в телефонному режимі, а також по фотографіях.
+38(096)9289700
+38(099)6648473
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473