Спил дерев в Харкові та області

Чому до нас звертаються?

12 років
досвіду зі спилювання дерев
~ 100
об'єктів за рік

більше 4500
дерев видаляємо за рік

Переваги роботи з нами

Багаторічний досвід
Дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання з видалення дерев. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи сумлінно і в точно обумовлені терміни.
Оперативність
Ми готові працювати з терміновими замовленнями і в стислі терміни, оптимізуючи свою роботу кількістю спецтехніки та професійним інструментом.
Надійність
На вимогу замовника ми можемо надати всі статутні документи нашої фірми. Також ми працюємо за договором з готівковим і безготівковим розрахунком.
Індивідуальний підхід до кожного об'єкта
Після консультації з нашим фахівцем, Вам запропонують набір послуг, який оптимально підходить саме під Ваш ділянку. Ми врахуємо розмір території, тип грунту, кількість дерев і чагарників, а також розподілимо де необхідна ручна робота і де механізована.
Цінова політика
Позначення конкретної вартості робіт до початку надання послуг.
Лояльність
При великих обсягах робіт завжди є система знижок. Також робимо гарну пропозицію на послуги для декількох, розташованих поруч, ділянок-сусідів.
Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії
Фотозвіт наших об'єктів
Ціни на спил дерев в Харкові та області

Спиляти дерево

Переваги роботи з нами
Спил дерев і їх частин, гілок - завжди пов'язаний з особливою складністю виконання робіт, тому ми готові в найкоротші терміни прийти до Вас на допомогу. Наша компанія надасть послуги з професійного спилювання дерев в умовах міста або на дачній ділянці. Для великого обсягу роботи маємо автовишки різної висоти підйому, а також професійний інструмент. Ми також здійснюємо спил аварійних дерев, і робимо це безпечно для оточуючих людей і будівель.
Варіанти спилювання дерев
Оцінивши ситуацію, наші фахівці вибирають один або кілька способів спила дерева-незалежно від того, що це - дуб, клен, сосна або інше дерево:
  • Спилювання дерева повністю - для місць, де ніщо не заважає завалити дерево;
  • Спил частин дерева і їх скидання - для місць, де скидання великих частин можливе;
  • Розпилювання частин з підвішуванням і акуратним спуском - для важкодоступних місць.

Коли необхідний спил дерев з автовишки?
Є багато ситуацій, коли спиляти дерево не можливо без спецтехніки. У таких випадках ми рекомендуємо скористатися автовишкою, з нею робота буде проходити набагато безпечніше і ефективніше. Спеціалізована техніка застосовується якщо:
- гілки дерева нависають над лініями електропередач, тим самим створюють аварійну ситуацію;
- насадження заражені хворобами або рослинами - паразитами (наприклад, омелою); в таких випадках необхідно оперативно провести обрізання, інакше дерево може загинути;
- крона дерев затіняє вікна багатоповерхівок;
- дерева понад 10 метрів, а гілки сухі і тендітні.
Валка дерев
У компанії «Крона - Харків» валка дерев проводиться досвідченими фахівцями і спеціалізованим інструментом. Виїзд на об'єкт проводить фахівець, який позначить перелік робіт по спилюванню дерев і їх корчуванню, а також сформує загальну вартість послуг. Ми працюємо за договором з приватними особами та компаніями, приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок.
Валка дерев - це процес масового спилювання зелених насаджень уздовж трас, під лініями газопроводу і електропередач. Цей процес досить складний, вимагає контролю над розташованими поруч деревами, напрямком крони і швидкостю вітру. Наша команда виконує спилювання дерев будь-якої складності, при цьому ми можемо робити корчування кущів і дерев в місцях валки дерев.

Питання - відповідь
Чи є у Вас автовишка для спилювання високих дерев?
Так. Є автовишки різної висоти, під кожен об'єкт підбираємо відповідну техніку.
Чи можете Ви спиляти дерево за рахунок деревини?
Так. Але не будь-яке дерево. Нас цікавить дерева горіха, в'яза і дуба більше 40 см в діаметрі, а також тополя з капом (наростами).
Чи можна спалювати залишки гілок?
Ні. У ч. 3 ст. 27 Закону України "Про рослинний світ" можна ознайомитись з цією забороною.
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Скільки коштує спиляти дерево?
Ціна кожного об'єкта індивідуальна і залежить від складності, обсягу виконання робіт і віддаленості ділянки від міста. Оцінку вартості робіт ми робимо при виїзді на місце, по Вашому опису в телефонному режимі, а також по фотографіях.
+38(096)9289700
+38(099)6648473
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473