Покіс трави в Харкові та області

Чому до нас звертаються?

12 років
досвіду з покосу трави
~ 100
об'єктів за рік

більше 1500
соток трави скошуємо за рік

Переваги роботи з нами

Багаторічний досвід
Дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання по покосу трави. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи сумлінно і в точно обумовлені терміни.
Оперативність
Ми готові працювати з терміновими замовленнями і в стислі терміни, оптимізуючи свою роботу кількістю спецтехніки та професійним інструментом.
Надійність
На вимогу замовника ми можемо надати всі статутні документи нашої фірми. Також ми працюємо за договором з готівковим і безготівковим розрахунком.
Індивідуальний підхід до кожного об'єкта
Після консультації з нашим фахівцем, Вам запропонують набір послуг, який оптимально підходить саме під Ваш ділянку. Ми врахуємо розмір території, висоту трави і раціонально розподілимо трудові ресурси.
Цінова політика
Позначення конкретної вартості робіт до початку надання послуги.
Лояльність
При великих обсягах робіт завжди є система знижок. Також робимо гарну пропозицію на послуги для декількох, розташованих поруч, ділянок-сусідів.
Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії
Фотозвіт наших об'єктів
Послуги покосу трави
Скошування трави тримерами
Ми косимо траву, включаючи сухостій, високу траву і чагарники. Наявність всього необхідного обладнання дає нам можливість зробити покіс трави в найкоротші терміни і на ділянках з будь-яким рельєфом. Покіс трави ми виробляємо як одноразово, так і на регулярній основі, виходячи з домовленості із замовником. Для зручності клієнтів ми можемо виконувати роботу і під час відсутності замовників, надавши повний фотозвіт про виконану роботу.
Навіщо потрібен покіс трави?
Своєчасний покіс бур'янів, трави і чагарника сприяє правильному росту культурних рослин, створює сприятливу протипожежну обстановку і не є притулком для змій і кліщів. Також регулярне скошування трави покращує зовнішній вигляд ділянки, особливо це важливо перед продажем території. Важливо не забувати про благоустрій території біля вашого будинку, адже покіс трави на узбіччях доріг і вздовж парканів надає місцевості доглянутий вигляд.
Ціни на покіс трави в Харкові і області
Питання - відповідь
Чим Ви косите траву?
Ми використовуємо бензокоси (бензинові тріммери). Застосовуємо волосінь для покосу трави і ніж (диск) для порослі молодих чагарників.
Чи зможете Ви скосити траву висотою в людський зріст?
Так. З таким завданням ми стикаємося на 30% наших об'єктів.
Чи є у Вас послуга покосу газонокосаркою?
Ні. Ми використовуємо тільки бензокоси.
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473