Наша компанія працює на території Харкова та області. Ми спеціалізуємося на послугах видалення дерев, демонтажу будівель і розчищення територій від заростей чагарнику. Звертайтеся до нас і Ви побачите, що ми не будемо витрачати Ваш час і гроші даремно!

Компанія "Крона-Харків"

Наша компанія спеціалізується на послугах з благоустрою прибудинкових територій. Ми успішно ведемо свою діяльність з 2008 року. В нашій команді Ви не знайдете "шабашників", які за приємними розцінками будуть пів дня хитатися по ділянці без діла. "Крона-Харків" - це злагоджена команда, де кожен знає свою справу і працює на отримання найкращого результату в оптимально короткі терміни. Ми завжди намагаємося підібрати оптимальне рішення для Ваших завдань, щоб раціонально використовувати ресурси.

Демонтаж

Знос будинків і споруд - одне з головних напрямків нашої компанії. Якщо Вам необхідно провести демонтаж будинка "під ключ", яке відслужило свій термін, Ви можете сміливо звертатися в компанію "Крона-Харків".

Розчищення ділянок від зелених насаджень

Маючи земельну ділянку або купуючи її під забудову будинку, як правило, першим етапом буде розчищення території від заростей кущів, видалення старих дерев і бур'яну. Звернувшись в компанію "Крона-Харків", прибирання території пройде швидко і Ви в заплановані терміни приступите до будівництва і ландшафтного дизайну на своїй ділянці.

Земляні роботи

Якісне виконання земляних робіт - це запорука успіху всього подальшого будівництва. Компанія "Крона-Харків" надає послуги розробки грунту, залучаючи тільки сучасну спецтехніку.
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473