Корчування пнів в Харкові та області

Чому до нас звертаються?

12 років
досвіду по корчуванню пнів
~ 100
об'єктів на рік

більше 900
коренів дерев видаляємо за рік

Переваги роботи з нами

Багаторічний досвід
Дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання з видалення коренів. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи сумлінно і в точно обумовлені терміни.
Оперативність
Ми готові працювати з терміновими замовленнями і в стислі терміни, оптимізуючи свою роботу кількістю спецтехніки та професійним інструментом.
Надійність
На вимогу замовника ми можемо надати всі статутні документи нашої фірми. Також ми працюємо за договором з готівковим і безготівковим розрахунком.
Індивідуальний підхід до кожного об'єкта
Після консультації з нашим фахівцем, Вам запропонують набір послуг, який оптимально підходить саме під Ваш ділянку. Ми врахуємо розмір території, вид грунту, кількість дерев і чагарників, а також розподілимо де необхідна ручна робота і де механізована.
Цінова політика
Позначення конкретної вартості робіт до початку надання послуги.
Лояльность
При великих обсягах робіт завжди є система знижок. Також робимо гарну пропозицію на послуги для декількох, розташованих поруч, ділянок-сусідів.
Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії
Фотозвіт наших об'єктів
Ціни на корчування пнів в Харкові та області
Видалити пень дерева
Послуги по корчуванню пнів
Там, де потрібно озеленення і благоустрій території проводиться корчування пнів для розчищення території. Корінь старого дерева займає великий обсяг в грунті. Викорчовування пнів вручну або технікою дозволить ретельно видалити коріння на максимально можливу глибину. Після корчування ми можемо запропонувати замовнику утилізувати пні на звалище.
Як виконують корчування пня?
Існує кілька способів видалення пнів, які мають різну вартість. Найчастіше використовується два з них:
  • Ручне корчування пнів. Це трудомісткий спосіб, який використовується в деяких випадках, коли не може під'їхати екскаватор або на ділянці всього кілька дерев. Найчастіше видаляють пень за допомогою ручного інструменту.
  • Корчування пнів трактором або екскаватором. Таке корчування пнів застосовують на великих територіях, в разі якщо були спиляні дерева у великій кількості. При використанні трактора, видиму частину висмикують із землі, обриваючи залишки коріння.
Питання - відповідь
Як дешевше викорчовувати пні?
Дешевше виходить викорчовувати пні за допомогою екскаватора, але цей спосіб підійде якщо на ділянці хоча б 8-10 середніх дерев. Якщо 1-5 невеликих дерев, то викликати екскаватор недоцільно.
Чи потрібно корчувати пень, якщо він не обростає порослю?
Ні. Якщо пень мертвий, ми можемо запропонувати знизити його нижче рівня землі.
Чи можна самостійно видалити пень?
Так. Вам необхідно просвердлити декілька отворів в пні, засипати туди селітру і закрити дірки пробками з дерева. Потім накрити пень плівкою і чекати 1-2 роки до повного руйнування.
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Скільки коштує корчування пня?
Ціна кожного об'єкта індивідуальна і залежить від складності, обсягу виконання робіт і віддаленості ділянки від міста. Оцінку вартості робіт ми робимо при виїзді на місце, по Вашому опису в телефонному режимі, а також по фотографіях.
+38(096)9289700
+38(099)6648473
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473