Вирубка чагарників в Харкові та області

Чому до нас звертаються?

12 років
досвіду з видалення чагарників
~ 100
об'єктів за рік

більше 800
кущів видаляємо за рік

Переваги роботи з нами

Багаторічний досвід
Дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання з видалення кущів. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи сумлінно і в точно обумовлені терміни.
Оперативність
Ми готові працювати з терміновими замовленнями і в стислі терміни, оптимізуючи свою роботу кількістю спецтехніки та професійним інструментом.
Надійність
На вимогу замовника ми можемо надати всі статутні документи нашої фірми. Також ми працюємо за договором з готівковим і безготівковим розрахунком.
Індивідуальний підхід до кожного об'єкта
Після консультації з нашим фахівцем, Вам запропонують набір послуг, який оптимально підходить саме під Вашу ділянку. Ми врахуємо розмір території, вид грунту, кількість дерев і чагарників, а також розподілимо де необхідна ручна робота і де механізована.
Цінова політика
Позначення конкретної вартості робіт до початку надання послуги.
Лояльність
При великих обсягах робіт завжди є система знижок. Також робимо хорошу пропозицію на послуги для декількох, розташованих поруч, ділянок-сусідів.
Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії
Фотозвіт наших об'єктів

Видалення кущів

Коли необхідна вирубка чагарників?
Дуже часто чагарники радують нас своєю зеленню і цвітінням, але іноді господарям земельної ділянки доводиться думати про вирубку чагарників і про розчищення своєї території від заростей, особливо часто це відбувається на занедбаних дачах. З зарослої територією Вам допоможуть впорається фахівці нашої компанії і при необхідності ми можемо виконати комплексне прибирання території з корчуванням, вирубкою і утилізацією заростей чагарнику.
Як проводяться послуги вирубки чагарнику поетапно
Вирубка і видалення чагарників необхідні, адже після спилювання дерева вони дуже швидко обростають порослю, перетворюються в непрохідні зарості. Як правило, спочатку видаляється верхня частина кущів за допомогою бензопил та сокир. Далі екскаватор навантажувач викорчовує пні і розрівнює поверхню або роботи можуть проводиться вручну.
Як проводяться наші роботи:
  • Попередня вартість може бути озвучена по телефону або після перегляду фотографій об'єкта. Точну вартість фахівець сформує коли прибуде на місце роботи і оцінить обсяг всього об'єкта особисто.
  • Визначається спосіб видалення, який найбільше підходить в конкретному випадку.
  • Наша бригада виїжджає на місце, озброївшись необхідним інструментом і технікою. Робочі починають виконувати вирубку чагарнику.
  • На останньому етапі гілки можуть бути завантажені і вивезені на полігон.
Ціни на вирубку чагарників в Харкові та області
Питання - відповідь
Чи можна заощадити на вивезенні гілок?
Так. Ми можемо запропонувати дроблення гілок. Цей спосіб допоможе значно зменшити обсяг рослинної частини.
Коли краще займатися вирубкою кущів?
Якщо Вам необхідно видалити тільки гілки - то цю роботу можна проводити цілий рік. А ось з корчуванням кущів необхідно врахувати промерзання грунту, тому найбільш сприятливий час з ранньої весни до кінця осені.
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Скільки коштує послуга вирубки чагарнику?
Ціна кожного об'єкта індивідуальна і залежить від складності, обсягу виконання робіт і віддаленості ділянки від міста. Оцінку вартості робіт ми робимо при виїзді на місце, по Вашому опису в телефонному режимі, а також по фотографіях.
+38(096)9289700
+38(099)6648473
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473