Послуги екскаватора в Харкові і області

Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії

Оренда екскаватора в Харкові


Послуги гусеничного і колісного екскаватора в Харкові і області
Для робіт на будівельному майданчику та послуг з благоустрою ділянки не обійтися без послуг екскаватора, адже техніка здатна в рази прискорити і здешевити процес будівництва. В наші дні оренда екскаватора-навантажувача - це дуже затребувана послуга і ми, володіючи великим автопарком важкої техніки, готові запропонувати свої послуги. У нашому арсеналі є гусеничні та колісні моделі, що дозволить Вам проводити копку землі навіть в важко доступних місцях.
Якщо Вам необхідно підібрати екскаватор і Ви не знаєте як це зробити, наші фахівці з радістю Вам допоможуть в цьому. Грунтуючись на поставлених завданнях, обсязі робіт і термінах виконання ми підберемо необхідну модифікацію спецтехніки. У нас можна орендувати:
  • екскаватор з ковшем JCB 3CX;
  • екскаватор з ковшем JCB 4CX;
  • повноповоротний екскаватор з ковшем JCB 160
  • міні-екскаватор.
Як вибрати екскаватор?
На ділянці з поганою прохідністю Вам знадобиться гусеничний екскаватор, його робота не буде залежати від складу грунту і поганих погодних умов. Швидка і налагоджена робота такої техніки стане запорукою успішного виконання нульового циклу будівництва.

Якщо ж на будівельному майданчику передбачається постійне переміщення грунту з місця на місце, то Вам потрібно звернути увагу на колісні екскаватори. Вони мають набір ковшів різного об'єму і ширини, що дозволить викопати як вузьку траншею, так і широкий котлован.
Переваги оренди екскаваторів в нашій компанії
У нашій компанії працють фахівці, які кожен день надають послуги копки грунту екскаватором з 2008 року. Ви можете замовити тільки оренду спецтехніки або скористатися комплексом послуг з благоустрою території від нашої компанії. Ви отримаєте:
  • кваліфіковану консультацію щодо вибору екскаватора;
  • доставку спецтехніки на об'єкт;
  • хороші знижки на великі обсяги робіт;
  • великий спектр додаткових послуг з благоустрою ділянок.

Ціни на оренду екскаватора в Харкові і області

Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473