Послуги з подрібнення гілок в Харкові і області

Чому до нас звертаються?

12 років
досвіду зі спилювання дерев
~ 100
об'єктів на рік

більш ніж 8000
м³ трісок утилізуємо за рік

Переваги роботи з нами

Багаторічний досвід
Дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання по утилізації порубкових залишків. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи сумлінно і в точно обумовлені терміни.
Оперативність
Ми готові працювати з терміновими замовленнями і в стислі терміни, оптимізуючи свою роботу кількістю спецтехніки та професійним інструментом.
Надійність
На вимогу замовника ми можемо надати всі статутні документи нашої фірми. Також ми працюємо за договором з готівковим і безготівковим розрахунком.
Індивідуальний підхід до кожного об'єкта
Після консультації з нашим фахівцем, Вам запропонують набір послуг, який оптимально підходить саме під Ваш ділянку. Ми врахуємо розмір території, кількість дерев і чагарників, товщину гілок, а також розподілимо де необхідна ручна робота і де механічна.
Цінова політика
Позначення конкретної вартості робіт до початку надання послуги.
Лояльність
При великих обсягах робіт завжди є система знижок. Також робимо хорошу пропозицію на послуги для декількох, розташованих поруч, ділянок-сусідів.
Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії
Фотозвіт наших об'єктів
Ціни на подрібнення гілок в Харкові і області

Дроблення гілок

З чого складається вартість послуги дроблення гілок?
Наша компанія допоможе Вам впоратися з дробленням гілок після спилювання дерев або обрізки саду за допомогою подрібнювача гілок. Це устаткування дозволяє подрібнити гілки до розміру трісок в 10-14 см, що є дуже зручним і практичним матеріалом для подальшого використання. Вартість послуг з подрібнення гілок складається з таких параметрів:
- підготовка спиляних гілок - збір по ділянці, формування куп;
- обсяг гілок на ділянці - чим більше гілок необхідно подрібнити, тим дешевше обійдеться годину роботи;
- послуги нашого працівника на об'єкті - Ви можете власноруч скористатися подрібнювачем гілок, а можете замовити послугу подрібнення гілок з оператором;
- доставка подрібнювача на об'єкт - може бути самовивезення або доставка нашою компанією;
- віддаленість ділянки від міста.
Послідовність робіт при подрібненні гілок
Після замовлення послуг з подрібнення гілок ми доставляємо дробарку на об'єкт і встановлюємо її в найбільш зручному місці для подачі гілок. Якщо до того часу, гілки ще не зібрані в купи, то ми збираємо їх. Зазвичай якщо ми проводили розчистку ділянки від рослинності, то на території формуються кілька куп з залишками від дерев.Одна з них складається з гілок, а друга з більш товстих колод, які в подальшому можуть стати в нагоді для опалення або мангала. Запускаючи роботу подрібнювача гілок, заздалегідь необхідно подбати про видалення каменів і металевих залишків в гілках, тому що це може пошкодити механізм в процесі подрібнення гілок. Після дроблення утворюється купа з дрібними дровами, які чудово підходять для розпалювання багаття.
«Плюси» дроблення гілок
В останні роки в Харкові і області все складніше стає утилізувати гілки дерев. Є один важливий аргумент, чому необхідно користуватися послугами подрібнення гілок, адже обсяг рослинної маси після дроблення зменшується приблизно в 6-8 разів! Послуги вантажних машин недешеві, і за нашими підрахунками, скориставшись послугами подрібнення гілок, Ви зможете заощадити на вивезенні гілля. І ще Ви можете залишити трісочки собі, як матеріал для розпалювання каміна, мангала або твердопаливного котла.
Питання - відповідь
Чи необхідне для подрібнювача гілок підключення до електрики ?
Ні. Наше устаткування повністю автономне, від власника ділянки ніякі комунікації не потрібні.
Чи створюється шум при роботі дробарки?
Так. Необхідно це враховувати і вибирати оптимальний час для цієї роботи, коли сусіди навкруги не зайняті відпочинком.
Чи можете Ви подрібнювати стовбури дерев?
Ні. Ми можемо доробити гілки діаметром до 10см, все що більше можемо розпиляти бензопилою на транспортабельні частини.
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473