Розробка котлованів і копка траншей в Харкові і області

Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії

Риття котловану і траншей


Копка котловану під фундамент або водойму
Комплекс робіт по розробці котловану може зайняти чимало сил і вимагає певних навичок в цій справі, тому доручіть це фахівцям нашої компанії і будьте впевнені в успіху проведення цього циклу робіт. На початковій стадії ми оглянемо територію, проаналізувавши характеристики грунту, і підберемо необхідну техніку для виконання поставлених завдань. Ми завжди уточнюємо про наявність комунікацій, бо їх випадкове пошкодження може тягнути за собою безліч неприємних моментів. Ще один важливий фактор перед початком робіт, це необхідність збереження родючого шару землі при копці котловану, адже часто така земля необхідна для формування клумб і грядок. Якщо ж грунт зберігати не потрібно, ми можемо його вивезти з ділянки.
Розрахунок вартості розробки котловану
Вартість розробки котловану з вивозом грунту залежить від місця розташування будівельного майданчика, типу грунту і рельєфу місцевості, кількості використовуваних екскаваторів і зайнятих робітників, необхідних термінів виконання проекту. На підсумкову вартість робіт впливає використовувана технологія: розробка котловану вручну і розробка котловану екскаватором оцінюється за різними схемами. При підрахунку вартості береться до уваги глибина залягання фундаменту, наявність діючої інженерної комунікації, геологічні особливості місцевості, вологість грунту і присутність грунтових вод. Має значення також далека відстань перевезення вийнятого ґрунту і використання вантажного транспорту.
Якими бувають різновиди копки траншей
Ми риємо траншеї різні за своїми параметрами - глибина, ширина і довжина. Також копка траншей різниться за призначенням:
1. траншеї під труби з водою і каналізацією.
2. траншеї для газових труб.
3. підземна прокладка електричних кабелів.
4. заземлення.
Як замовити розробку грунту "під ключ"

Ви можете замовити послугу, зв'язавшись з нашим співробітником по телефону і розповівши, які роботи необхідно виконати на Вашій ділянці. Ми, в свою чергу, постараємося якомога швидше проаналізувати ситуацію і, грунтуючись на багаторічному досвіді, запропонувати Вам оптимальне рішення по процесу робіт. Ми можемо зайнятися тільки механізованої копкой грунту, а можемо зробити всі роботи "під ключ", при цьому продумавши де краще використовувати техніку, а де копку вручну, як спланувати землю на ділянці і куди її вивезти при необхідності.
Ціни на копку котлованів і траншей в Харкові і області
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473