Планування грунту в Харкові і області

Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії

Планування грунту


Планування грунту
Компанія «Крона- Харків» надає послуги з планування грунту вручну і механізованим способом. Такі роботи, як правило, проводяться для зміни рельєфу: зведення пагорбів, вирівнювання майданчика для клумб і газону, облаштування терас на прибудинковій території. Проводячи вертикальне планування грунту, ми намагаємося вибудувати роботу так, щоб раціонально використовувати землю і не пошкодити культурні рослини на ділянці. Після планування грунту ми можемо запропонувати послуги трамбування землі і вивезення грунту, якщо це необхідно.
Механизированный способ планировки грунта
Спеціаліст нашої компанії в першу чергу оцінює обсяг робіт і сформує послідовність дій з планування ділянки. Потім буде підібраний екскаватор або бульдозер, відповідний по потужності для поставлених завдань. Перед безпосереднім перетворенням рельєфу ми розчищаємо ділянку від сміття, каміння і якщо зібраний матеріал більше не знадобиться на будівельному майданчику ми його утилізуємо. Далі територія ділиться на зони і поступово проводиться вирівнювання, зміцнення схилів і облаштування відкосів і терас.
Варіанти вертикального планування ділянок
Нижче ми перерахуємо основні напрямки, коли необхідно змінити ландшафт ділянки.

  • Планування ділянки відповідно до плану будівництва, куди входять вирівнювання місцевості під фундамент, організація відведення води, підготовка системи садових доріжок.
  • Робота з локальними зонами на прибудинковій території. При вертикальному плануванні облаштовуються майданчики під газон, теплиці, футбольні поля, клумби і парковки.
  • Послуги з ландшафтного проектування, де ми зводимо альпійські гірки, створюємо тераси, розробляємо грунт для декоративних ставків. Після таких робіт Ваша ділянку перетвориться і всі ідеї з проекту перенесуться в реальність.

Ціни на планування грунту в Харкові і області
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473