Демонтаж будинків в Харкові та області

Чому до нас звертаються?

12 років
досвіду по демонтажним роботам
~ 100
об'єктів за рік

5700 тонн
будівельного сміття вивозимо на протязі року
Калькулятор вартості демонтажних робіт
Дані розрахунки є приблизними. Точну вартість ми зможемо сформувати по фото або при виїзді фахівця на об'єкт
Висота будівлі, м
Виберіть значення висоти будівлі, яка демонтується
2
7
Ширина будівлі, м
Виберіть значення ширини будівлі, яка демонтується
3
30
Довжина будівлі, м
Виберіть значення довжини будівлі, яка демонтується
5
30
Виберіть матеріал будівлі
Виберіть спосіб робіт
Вартість демонтажу
Разом 0грн
Ваш телефон
* Даний розрахунок є попереднім, детальну вартість уточнюйте у менеджера компанії

Переваги роботи з нами

Багаторічний досвід
Дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання з демонтажних робіт. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи сумлінно і в точно обумовлені терміни.
Оперативність
Ми готові працювати з терміновими замовленнями і в стислі терміни, оптимізуючи свою роботу кількістю спецтехніки та професійним інструментом.
Надійність
На вимогу замовника ми можемо надати всі статутні документи нашої фірми. Також ми працюємо за договором з готівковим і безготівковим розрахунком.
Індивідуальний підхід до кожного об'єкта
Після консультації з нашим фахівцем, Вам запропонують набір послуг, який оптимально підходить саме під Ваш об'єкт. Ми врахуємо всі побажання замовника, а також розподілимо де необхідна ручна робота і де механічна.
Цінова політика
Обговорення підсумкової вартості робіт до початку надання послуг.
Лояльність
При великих обсягах робіт завжди є система знижок. Також робимо гарну пропозицію на послуги для декількох, розташованих поруч, ділянок-сусідів.
Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії
Фотозвіт наших об'єктів
Ціни на знесення будівель і демонтаж стін в Харкові та області
Демонтаж будинків в Харкові
Знос будинків і споруджень
Демонтаж будинків в Харкові і Харківській області - початковий етап будівельного циклу споруд. Компанія "Крона-Харків" пропонує свої послуги з проведення демонтажу будівель на протязі багатьох років. Ми маємо в своєму розпорядженні всю необхідну спецтехніку та професійний інструмент, маємо великий досвід знесення цегляних і дерев'яних будинків. Наша команда має налагоджену схему роботи і ми успішно виконуємо «демонтаж під ключ» будівель в Харкові будь-якого рівня складності. Звертаючись за допомогою до нас, ви можете бути впевнені, що ми не витратимо даремно Ваші гроші і час.
Демонтаж дачного будинку вручну і технікою
Наша компанія проводить демонтаж старих будівель вручну, якщо немає умов для проїзду і роботи важкою технікою. Спецтехніку ми не використовуємо якщо неможливий заїзд на ділянку, або є необхідність зберегти будівельний матеріал. При розбиранні старого будинку зі збереженням матеріалу демонтаж проводиться набагато довше, ніж коли проводиться демонтаж будівлі за допомогою техніки. На завершення робіт ми робимо вивезення будівельного сміття на звалище, або ж залишаємо залишки цегли для насипу тимчасового під'їзду на ділянку.
Які будинки ми зносимо
Найбільш актуальна послуга в нашій компанії - це демонтаж будівель з цегли. В даному випадку ми використовуємо екскаватор-навантажувач, що значно прискорює демонтаж будівлі, а також є більш дешевим методом. За плечима нашої команди не один демонтаж дачних будинків, які як правило або дерев'яні, або щитові. У таких випадках ми робимо демонтаж вручну, щоб відокремити хороший вторинний матеріал для подальшого використання у благоустрої території. Після того як демонтаж старої будівлі буде завершено, ми вивеземо все сміття на звалище. З нами демонтаж будівлі буде виконаний без затримок і проблем для клієнта.
Етапи демонтажу старої будівлі
Спочатку фахівець нашої компанії виїжджає на огляд об'єкту щоб відповісти замовнику на питання: "Скільки буде коштувати знесення будинку?". Якщо замовника влаштовують розцінки, терміни виконання демонтажу і він готовий з нами співпрацювати, ми приступаємо до демонтажу будівлі поетапно:
  • позначення комунікацій біля будинку
  • проведення демонтажу вручну або технікою
  • збереження будівельного б / в матеріалу (при необхідності)
  • вивезення непотребу і будівельного сміття на звалище

Причини знесення будівель
Розбирання будь-якої будівлі завжди пов'язане з документами, що засвідчують право власності на нерухомість і дозволом місцевої влади в разі юридичних осіб. Тому перед початком робіт ці документи повинні бути в наявності. Які ж основні причини демонтажу будівель на сьогоднішній день? Виходячи з практики, ми для себе виділили три основних:
  • демонтажні роботи перед будівництвом нової споруди
  • знесення будівлі через аварійний стан
  • розчищення території, яка змінює своє призначення
Відразу можемо відзначити, що ми не працюємо з замовниками, яким потрібно «на зло» зруйнувати сарай сусіда. Наша фірма дорожить своєю репутацією і надає послуги офіційно.

Питання - відповідь
Чи можна зберегти дерева і клумби під час демонтажу?
Так. Ви повинні заздалегідь повідомити про ті рослини, які не можна пошкодити і ми вживемо заходів по їх огородженню. Можливо також провести демонтаж будинку вручну, щоб будівельне сміття не розліталося по зеленим насадженням Вашої ділянки.
Чи можливо використовувати цеглу і дерев'яні дошки вдруге?
Так. Можна відібрати корисні будівельні матеріали (цегла, шифер, метал, дерево) і далі використовувати їх при будівництві.
Які гарантії Ви надаєте?
Наша компанія дорожить своєю репутацією, тому ми завжди відповідально ставимося до роботи. Ми працюємо за договором, де узгоджуємо всі вимоги замовника.
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473