Земляні роботи в Харкові і області

Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії

Земляні роботи


Земляні роботи вручну і технікою
Якщо Ви зіткнулися з необхідністю проведення робіт по розробці грунту ми зможемо допомогти, Вам тільки необхідно зв'язатися зі співробітником нашої компанії і описати обсяг роботи на території. У наш час дуже часто доводиться вдаватися до послуг різних механізмів, і наша сфера діяльності не виняток. У нашому автопарку є екскаватори різних модифікацій, навантажувачі та камази. Застосування спецтехніки завжди прискорює і здешевлює цей процес. Не виняток і земляні роботи вручну, адже бувають ділянки на які екскаватор не може заїхати або потрібна невеликі коректування ландшафту за допомогою лопат. Тоді наші працівники подбають про найдрібніші деталі в плануванні грунту.
Послуги із земляних робіт
Земляні роботи є нульовим циклом будівництва, від якого залежать всі подальші роботи. Цей етап будівництва, як правило, самий трудомісткий і важливий. Виходячи з плану забудови, ми проводимо розробку котлованів, копку траншей під комунікації, виїмку ґрунту під озера і басейни, а також робимо тераси на ділянках з ухилом. Ми завжди намагаємося зробити земляні роботи в терміни, які обговорюємо заздалегідь із замовником, щоб наступний етап будівництва почався вчасно.
Вартість земляних робіт
У нашому прайс-листі Ви зможете побачити скільки коштує копка землі за куб. м, але ця ціна буде залежати ще і від багатьох інших чинників:
 • характеристики грунту (щільність, мерзлость і т.д.)
 • кут нахилу ділянки (на крутих ділянках працювати складніше)
 • кількість залученої техніки і трудових ресурсів
 • наявність або відсутність грунтових вод
 • віддаленість ділянки від міста
 • обсяг робіт (при великих обсягах робимо знижки)
  Ви завжди зможете зв'язатися з нами по телефону і уточнити всі питання, що Вас цікавлять і задати питання. А ми раді будемо Вам допомогти.
  Сезонність в проведенні земляних робіт
  Компанія "Крона-Харків" надає послуги з розробки грунту цілий рік, але потрібно враховувати, що в деякі сезони (ранньою весною і дощовою осінню) проводити роботи буде неможливо або важко. Наприклад, взимку ми використовуємо більш потужні екскаватори для копки промерзлого грунту і як правило це впливає на підвищення вартості послуг. Тому, якщо у Вас є можливість планувати земляні роботи заздалегідь (в теплий сезон) - робіть це, інакше доведеться використовувати ресурси не раціонально.
  Ціни на оренду екскаватора
  Ціни на вивезення землі
  Ціни на копку котлованів і траншей
  Ціни на планування грунту
  Фотозвіт наших об'єктів
  Надіслати заявку на послугу
  Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
  Наші послуги
  Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
  Скільки коштують земляні роботи?
  Ціна на земляні роботи відрізняються в залежності від об'єму робіт, залученої техніки та віддаленості до об'єкта.
  +38(096)9289700
  +38(099)6648473
  Зателефонувати
  Зв'яжіться з нами
  Ще Ви можете набрати нас по телефону
  +38(099) 6648473
  © 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
  krona.kh.com.ua@gmail.com
  +380969289700
  +380996648473