Вивіз грунту в Харкові і області

Діє постійна знижка для пенсіонерів у розмірі 10% на всі послуги нашої компанії

Послуги з вивезення грунту


Вивіз грунту з ділянки
Вивіз грунту з будівельного майданчика або садової ділянки часто проходить із застосуванням техніки, а саме самоскидів. І тільки в рідкісних випадках можна обійтися транспортуванням землі на тачках, якщо її потрібно десь відвезти неподалік, наприклад на сусідню ділянку. Для того щоб правильно розподілити свої сили і засоби, Вам знадобиться команда досвідчених співробітників компанії "Крона-Харків". Щоб заощадити Ваші гроші, ми підкажемо який грунт краще утилізувати, а який залишити для формування альпійських гірок, грядок і клумб. Ми допоможемо налагодити процес вивезення грунту так, щоб екскаватори-навантажувачі та камази не простоювали час.
Вартість вивозу ґрунту
Наша компанія має великий автопарк спецтехніки, тому ми підберемо машини, з необхідними технічними характеристиками, для виконання поставленого завдання. Хотілося б відзначити, що ціна за копку куб.м землі на різних об'єктах може змінюватися. Від чого це залежить?
  • бсяг грунту, який необхідно вивезти;
  • щільність і вологість грунту;
  • віддаленість будівельного майданчика від місця вивантаження;
  • кількість і модифікація машин.
    Ми подбаємо про якісне виконання робіт з вивезення землі з ділянки в точно обумовлені терміни. І якщо Вам потрібно продовжити роботи по нульовому циклу будівництва, ми з радістю запропонуємо повний спектр наших послуг.
Ціни на вивезення землі в Харкові і області
Надіслати заявку на послугу
Обов'язково вкажіть вид послуги і місце розташування об'єкта
Наші послуги
Наша компанія надає свої послуги в таких населених пунктах: Харків, Бабаї, Безлюдівка, Буди, Васищеве, Вільча, Високий, Вовчанськ, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Манченки, Нова Водолага, Тарутине, Татарбунари, Теплодар, Рогань, Слатине, Солоницівка, Старий Салтів
Зателефонувати
Зв'яжіться з нами
Ще Ви можете набрати нас по телефону
+38(099) 6648473
© 2022 - Компанія Крона-Харків - Послуги з благоустрою територій
krona.kh.com.ua@gmail.com
+380969289700
+380996648473